Czy wiesz, że...


Nieustannie szukamy najlepszych rozwiązań, które jeszcze bardziej ułatwią życie naszym klientom. Z myślą o osobach, które od swoich okien oczekują więcej, przygotowaliśmy szereg niestandardowych funkcji oraz praktycznych dodatków. Nasze produkty podnoszą komfort i wpływają na bezpieczeństwo, ale także nadają budynkom wyjątkowy charakter.

 

SENSO: Okno do pokoju dziecka

Rozwiązanie to dedykowane jest rodzinom z małymi dziećmi. Okno wyposażone zostało w system składający się ze specjalnego okucia z funkcją Tilt-First (uchylanie przed otwieraniem) oraz klamki z kluczem, który zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem go na oścież (jest to możliwe dopiero po przekręceniu klucza).

 

 

 

  

MODERNO: Okno z ukrytymi zawiasami

Model ten przygotowany został z myślą o osobach, które mają wysokie wymagania odnośnie do estetyki. W oknach wykorzystany został system chowający zawiasy, dzięki któremu produkt wyróżnia się perfekcyjnym wyglądem. Gładkie powierzchnie gwarantują łatwą pielęgnację.

 

 

  

SECURO: Okno utrudniające włamanie

Model dedykowany jest osobom, którym zależy na zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu okuć z klasy antywłamaniowej WK1 lub WK2, bezpiecznym pakietom szyb i specjalnym klamkom wyposażonym w klucze, oferowane przez nas okna są gotowe, by skutecznie zapobiec włamaniu.

 

COMFO:  Okno do kuchni

W modelu zastosowane zostało rozwiązanie, które umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Za sprawą specjalnego okucia okno może otwierać się w sposób nietypowy – tak samo, jak otwierają się drzwi przesuwne. Taka funkcja doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy jest ono blokowane przez przedmioty znajdujące się na parapecie.  


© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.