Montaż

Naszą specjalnością jest montaż stolarki okienno-drzwiowej, zarówno w postaci produktów z PVC i aluminium. Oferujemy również montaż rolet, żaluzji fasadowych, bram garażowych oraz przeszkleń w systemie fasady aluminiowej.

Pamiętajmy, że prawidłowo prowadzony montaż, jest tak samo ważny, jak wybór dobrej stolarki okiennej czy drzwiowej. Dlatego też postawiliśmy na własny, doświadczony zespół pracowników. Mamy pewność, że nasza grupa montażowa to zgrany zespół mający na swoim koncie kilkadziesiąt realizacji. Dysponujemy własnym transportem przystosowanym do przewozu stolarki okiennej oraz wszystkimi niezbędnymi narzędziami, które pozwalają na profesjonalne wykonanie pomiarów i montażu. Posiadamy doświadczenie w warstwowym montażu w płaszczyźnie muru (I3 ILLBRUCK), jak również w montażu w warstwie ocieplenia (MOWO ILLBRUCK).

AMBASADOR DOBREGO MONTAŻU OKIEN

LIBERTA OKNA znajduje się w zaszczytnym gronie Ambasadorów Dobrego Montażu Okien, a to zobowiązuje nas do rzetelnej pracy i niepodążania drogą na skróty. Nasz certyfikat daje Ci gwarancję jakości.

Montaż fabryczny

Nasza firma realizuje MONTAŻ FABRYCZNY! Jest to autorski sposób montażu okien i drzwi, uwzględniający ogólnopolskie i europejskie normy dotyczące stolarki otworowej. System ten gwarantuje spełnianie wszystkich zaleceń producenta, od momentu pomiaru na budowie, aż po regulację montażową.

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.


Dawid Bleichert
tel. +48 669 111 800
dawid.b@libertaokna.pl

Paweł Turkiewicz
tel. +48 601 909 235
pawel.turkiewicz@libertaokna.pl

Radosław Czerwik
tel. +48 695 211 122
radoslaw.czerwik@libertaokna.pl