Moskitiery od Liberta okna

Poznaj nową jakość ochrony przed insektami

Nasze moskitiery

Moskitiery plisowane PREMIUM

Moskitiery plisowane to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i trwały system ochrony przed insektami. Posiadają olbrzymie możliwości montażowe, zastosowana technologia umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nich nowatorski system składania siatki co pozwala na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery.

Nowoczesny design oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia ze moskitiera jest bardzo estetyczna i doskonale komponuje się w miejscach jej zastosowania.

Rodzaje zasuwania moskitiery:

Moskitiery PREMIUM

Najwyższa jakość dla najwyższych wymagań

Moskitiery ramkowe przesuwne

Moskitiery plisowane PREMIUM

Misją naszej firmy jest oferowanie produktów wysokiej jakości, których zadaniem jest skuteczna ochrona użytkowników przed insektami. Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów oraz realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, zapewnia naszym Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne. W działaniu koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów. Cieszy nas fakt, że wielu z nich poleca nasze usługi swojej rodzinie i znajomym. Jest to dla nas swoistym certyfikatem jakości. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani dokonanymi wyborami odpowiedniego produktu.

Certyfikowana plisowana siatka jest wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na deszcz, kurz, promieniowanie UV i wiatr.
Z powodu braku jakichkolwiek mechanizmów i skrzynek moskitiery plisowane będą zawsze działać, nawet po dłuższej przerwie w używaniu.

Rodzaje moskitier

Moskitiera centralna

Moskitiera pionowa

Moskitiera dwustronna

Linia Optimum

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Nasze realizacje

Nasi partnerzy