2x więcej światła,
2x większa przestrzeń

Poznaj drzwi przesuwne HS

Drzwi przesuwne HS

Więcej przestrzeni, więcej swobody

Dzięki drzwiom przesuwnym HS wpuścisz do swojego wnętrza więcej światła dziennego, czyniąc je optycznie bardziej przestronnym. Zapewnij sobie zdrowie, komfort i oszczędność energii.

Drzwi dostępne w modelach:

Solidna konstrukcja

Niemiecka jakość

System ten został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić możliwość wykonania rozmaitych konstrukcji, również takich o pokaźnych rozmiarach. Dzięki drzwiom przesuwnym masz szansę zyskać więcej przestrzeni w pomieszczeniu, a do tego wygodę i dobre samopoczucie lokatorów.

System podnośno-przesuwny

I nic nie stoi na przeszkodzie

Zastosowanie progu wmontowanego w posadzkę sprawia, że możesz poruszać się wygodniej, unikając jakichkolwiek uciążliwych barier. Funkcjonalny system podnośno-przesuwny gwarantuje, że drzwi te są bardzo proste w użytkowaniu – pomimo znacznej wielkości i wagi skrzydła przesuwają się lekko i płynnie.

Dostępne w modelach:

Energooszczędne pakiety szybowe

Więcej energii w domu

Doskonała szczelność szyby zapewniona jest przez energooszczędną technologię SuperSpacer oraz innowacyjny materiał Hot-Melt.

Niezwykle efektywny pod względem termoizolacji system ramek dystansowych SuperSpacer jest ponadto elastyczny i nie zawiera w swoim składzie domieszek metalu. Zapewnia on 15% więcej ciepła w pomieszczeniu, zmniejsza dobiegający z zewnątrz hałas o 2 dB i w znaczącym stopniu redukuje wilgoć (aż do 70%). Dzięki tym właściwościom będziesz czuć się zdrowiej i spokojniej w swoim domu – i to nawet przez kolejnych 20 lat, bo tyle wynosi żywotność szyb SuperSpacer.

Różnorodna kolorystyka

Magia odcieni

W naszym salonie wybierzesz idealny dla siebie kolor i odcień drzwi przesuwnych. Dostępną paletę barw ograniczyć może jedynie Twoja wyobraźnia. W razie wątpliwości nasi eksperci służą pomocą i dobrą radą.

Duża powierzchnia szyb

Oglądaj świat w pełnych wymiarach

Jedną z kluczowych zalet drzwi przesuwnych od EUROCOLOR jest duża powierzchnia szyb. Przekłada się to na większą ilość wpadającego światła naturalnego, a co za tym idzie – więcej ciepła w pomieszczeniu.

Unikalne właściwości

Krok w stronę nowoczesności

Materiały oferowane przez renomowanego producenta drzwi i okien EUROCOLOR cechują dwie praktyczne właściwości:

  • mechanizm Soft Close spowalniający skrzydło podczas jego zamykania;
  • wysoce stabilna konstrukcja, która pozwala na wykonanie drzwi dwuskrzydłowych o maksymalnych wymiarach: 6 x 2,8 m (szerokość x wysokość).

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Nasze realizacje

Nasi partnerzy