Miłość od pierwszego wejrzenia

Poznaj Ineo

Ineo | UW = 0,76

Czas na coś odmiennego

Okna INEO to dobry wybór dla tych, którzy są już znudzeni. To propozycja, która odmienia charakter wnętrza, a i z zewnątrz prezentuje się wyśmienicie. Zobacz, co ma do zaoferowania

Profile klasy A

Stabilność, wytrzymałość, termoizolacja

Prezentowane okna zostały wyposażone w najlepsze na rynku profile klasy A. Grubość ich zewnętrznych ścianek wynosi do 3 mm, dzięki czemu mamy do czynienia z konstrukcją stabilną i wytrzymałą. Odpowiednia szerokość przekłada się również na świetną izolację termiczno-akustyczną, zapewniając przy tym wyraźnie większy poziom bezpieczeństwa. Szerokość: 76 mm Ilość komór: 5 Uw: 0,76 W/m2K

Oddychaj świeżością

Funkcja zima-lato gwarantuje dopływ świeżego powietrza dopasowany do każdej pory roku.

Maksymalny komfort

Opatentowana rolka obrotowa KoPiBo zapewnia komfortowe i łatwe otwieranie okna.

Wygoda przede wszystkim

Opatentowany podnośnik powoduje płynne i lekkie podnoszenie okna podczas zamykania.

Czy wiesz, że...

SENSO: Okno do pokoju dziecka - Rozwiązanie to dedykowane jest rodzinom z małymi dziećmi. Okno wyposażone zostało w system składający się ze specjalnego okucia z funkcją Tilt-First (uchylanie przed otwieraniem) oraz klamki z kluczem, który zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem go na oścież (jest to możliwe dopiero po przekręceniu klucza).

Po trzykroć ekstra

Veka, Siegenia i SuperSpacer®

Producent okien VIGO, marka EUROCOLOR, jest jedynym na rynku, który oferuje tak fenomenalne połączenie produktowe: • profile VEKA, • okucia Siegenia • i szyby SuperSpacer. Okna z profili VEKA zostały dokładnie przebadane przez prestiżowy niemiecki Instytut Techniki Okiennej IFT Rosenheim, a następnie oznaczone znakiem jakości RAL. Z kolei szyby powstałe w technologii SuperSpacer zapewniają aż 15% więcej ciepła, o 2 dB niższy hałas, a także wyraźnie mniejszą wilgoć w pomieszczeniu – nawet o 70%!

Certyfikat prestiżowego instytutu

IFT ROSENHEIM

Okna z profili Veka spełniają najsurowsze wymagania znaku jakości RAL. Dlatego pozytywnie przechodzą badania prestiżowego niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej IFT Rosenheim.

Design

Estetycznie i bezpiecznie

Stylowym dodatkiem do Twojego okna będzie klamka Hoppe, która pozytywnie wpłynie na charakter pomieszczenia. Dostępna jest również w wersji z kluczem – dla osób oczekujących podwójnego bezpieczeństwa. Sprawdź też inne modele klamek – a jeśli się wahasz, możesz oczekiwać fachowej pomocy ze strony naszego specjalisty.

Nowa kolorystyka

W doborze kolorów stawiamy na innowacje. Odkryj swoją twórczość i pokaż ją nam! Oferujemy Ci bardzo szeroką gamę okien i drzwi w najmodniejszych wersjach kolorystycznych, zarówno klasycznych, imitujących rozmaite rodzaje drewna, jak i nowoczesnych (okleinowanych jedno lub obustronnie), które sprawią, że Twój dom stanie się stylowy i elegancki.

Wybierz kolor

INEO

Podstawowe parametry techniczne

Ocena

8

Kategoria okna

Premium+

Rodzaj materiału

PVC marki Veka

Szerokość 77 mm

Ilość kolumn 5 (rama/skrzydło)

Ilość uszczelek

3 (wersja MD) / 2 (wersja AD)

Kolor uszczelek

szary dla okien białych czarny dla okien kolorowych

Rodzaj skrzydła

proste Sx

Okucie

rolka KoPiBo blokada klamki funkcja zima-lato lub mikrowentylacja podnośnik skrzydła zaczepy antywyważeniowe (w każdej kwaterze)

Szyba (W/m2K)

0,5 (technologia SuperSpacer®)

Parametr Uw (W/m2K)

0,76

Okres gwarancji

5 lat na okna białe i kolorowe

Rodzina produktów

okna drzwi przesuwne PSK drzwi podnośno-przesuwne HS

Zastosowanie

nowoczesne domy niskoenergetyczne   *Ze względu na chęć dopasowania się do potrzeb naszych Klientów, standard wyposażenia naszych produktów zawsze dobiera Sprzedawca, a prezentowane w serwisie internetowym rozwiązania to standard rekomendowany przez EUROCOLOR.

Zamów

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.


Dawid Bleichert
tel. +48 669 111 800
dawid.b@libertaokna.pl

Paweł Turkiewicz
tel. +48 601 909 235
pawel.turkiewicz@libertaokna.pl

Radosław Czerwik
tel. +48 695 211 122
radoslaw.czerwik@libertaokna.pl

Nasze realizacje

Nasi partnerzy