Opinie

Poznaj zdanie naszych klientów

Marian Wolniewicz

Polecam jeżeli ktoś szuka profesjonalnego podejścia zarówno do potrzeb klienta jak i finalnej obsługi realizacji projektu. Zakupiliśmy pełen pakiet okna, rolety, drzwi, bramę garażową i przy wyborze mieliśmy pełne wsparcie zarówno w wyborze jak i rzetelnej wycenie wszystkich możliwych wariantów do wyboru. Obsługa klienta realizowana przez Pana Dawida – pełen profesjonalizm 🙂 Realizacja zamówienia terminowo i fachowo bez żadnych zastrzeżeń. Doceniam że ekipa montażowa sama dostrzegła niewielkie wady okien co niezwłocznie zostało wymienione. Oby więcej tak profesjonalnych firm było na rynku.

Aldona Pyskowice

Witam wszystkich.Jestem świeżo po montażu okien,drzwi zewnętrznych,bramy garażowej i drzwi tarasowych w nowo budowanym domu. Profesjonalizm i porady ,montaż i terminowość mimo okresu urlopowego wszystko na wysokim poziomie , na razie nie wiem jak będzie wyglądało użytkowanie , bo nie mieszkamy tam jeszcze , ale jak do tej pory jest super.Dziękuję całej ekipie za współpracę .

Wojciech Proszon

Od kilku dni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami nowych okien EUROCOLOR Energetic 86 wraz z nowymi roletami. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Radosławowi za pomoc i doradę w doskonałym wyborze okien , a także montażystom Panu Patrykowi i Rafałowi za pełen profesjonalizm w wykonanej pracy wymiany okien (drzwi tarasowe, duże okno w salonie i 2 balkonowe). Przyznam ,że jako starsi już ludzie obawialiśmy się bardzo z żoną tej całej operacji , lecz w wypadku firmy Liberta było to miłe zaskoczenie w stosunku do tego co niestety zwykle doświadczamy. Panowie montażyści jako młodzi, przesympatyczni ludzie pokazali swoje umiejętności z jak najlepszej zawodowej strony, całą pracę wykonali bardzo szybko, sprawnie, i przede wszystkim bardzo czysto, nie narażając nas na stres. Jesteśmy po prostu bardzo, bardzo zadowoleni z tego zakupu. Możemy z pełnym przekonaniem każdemu polecić tę firmę. Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Pozdrawiamy Elżbieta i Edward.

Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z promocji

Sprawdź nasz obszerny katalog i zdobądź niezbędną wiedzę o produktach. Poznaj aktualne promocje i dokonaj korzystnych zakupów.

Opinie zadowolonych klientów

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.


Dawid Bleichert
tel. +48 669 111 800
dawid.b@libertaokna.pl

Paweł Turkiewicz
tel. +48 601 909 235
pawel.turkiewicz@libertaokna.pl

Radosław Czerwik
tel. +48 695 211 122
radoslaw.czerwik@libertaokna.pl

Nasze realizacje

Nasi partnerzy