O nas

Firma Liberta Okna Gliwice istnieje od 2006 roku. Naszym głównym celem była ciągła rozbudowa sieci sprzedaży stolarki budowlanej na terytorium Republiki Czeskiej. W chwili obecnej rozszerzyliśmy swoje działania o sprzedaż detaliczną: okna pcv, bramy, drzwi oraz rolety na terenie Gliwic, Zabrza, Rybnika oraz całego kraju. Liberta Okna już od niemal dziesięciu lat dostarcza na polski rynek okna pcv, okna aluminiowe, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe i żaluzje, a także wszelkie akcesoria do drzwi i okien, takie jak: klamki, dodatki systemowe, okucia i uszczelki.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Eurocolor – producenta okien PCV i okien aluminiowych. Montaż okien PCV to również nasza domena – robimy to szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu, że Eurocolor to światowej klasy producent okien, nasi klienci wraz z oknami PCV otrzymują gwarancję towaru najwyższej jakości. Podobnie okna aluminiowe – one również będą służyły nam przez naprawdę długie lata.

Rzetelność

Dotrzymanie terminów i ustaleń z klientem – to dla nas priorytet

Doświadczenie

Uważnie słuchamy klientów. Mogą czerpać z naszego ogromnego doświadczenia, jesteśmy kopalnią wiedzy, która przynosi zysk firmom i inwestycjom naszych klientów.

Dokładność

Precyzja, fachowość i długie doświadczenie grupy montażowej służą naszym klientom zarówno na etapie pomiaru jak i samego montażu.

Obsługa

Dopinamy wszystko na ostatni guzik, gwarantujemy pełną obsługę na wszystkich etapach współpracy.