Drzwi tarasowe


Bezpieczne i wygodne
O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Galeria

Drzwi tarasowe EUROCOLOR łączą w sobie funkcje klasycznych drzwi balkonowych z drzwiami wejściowymi dzięki zastosowaniu profili o zwiększonej szerokości i sztywności. Zastosowane w drzwiach tarasowych: okucie z klamką po obu stronach i próg aluminiowy z przekładką termiczną, ułatwiają swobodne przejście z mieszkania na taras czy do ogrodu.

 

Pobierz kartę produktu

 

   
 

 
 

    Profil
Niemiecki system marki Rehau lub Schüco, bogaty wybór 5 i 6-komorowych systemów o zwiększonej szerokości – zapewniający podwyższoną energooszczędność i sztywność konstrukcji oraz możliwość zastosowania specjalnego standaru okuć, idealny dla klasycznego jak i energooszczędnego budownictwa jedno- i wielorodzinnego.
          
    Okucie 
Niemieckie okucie Roto z funkcyjnym standardem wyposażenia: zasuwnica z punktami antywyważeniowymi oraz zamkiem na klucz blokującym zasuwnicę – zapewniająca komfort obsługi i wysoki stopień bezpieczeństwa.
         
    Próg
Aluminiowy (niski 2,5 cm lub wysoki 5,5 cm) z przekładką termiczną - ułatwiający swobodne przejście przez drzwi i zapewniający ochronę przed utratą ciepła.
         
    Klamka 
Specjalna klamka po obu stronach drzwi – zapewniająca komfortowa obsługa drzwi zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.
         
    Uszczelka 
Wykonana z żywotnego na lata tworzywa kauczukowo-silikonowego o wysokiej odporności na promieniowanie UV.
         
    Ramka 
Opatentowana ramka  ze specjalnego tworzywa polimerowego – zapewniająca o 15% więcej ciepła, do 2dB redukująca dodatkowo hałas, do 70% zmniejszająca kondensację wilgoci, do 20 lat podwyższająca żywotność szyby.
         
    Szyba
Jedno- lub Dwukomorowy pakiet szybowy z ramką  wykonany w najnowszej technologii zespalania (bez przycinania ramki w narożach szyby powodującej nieszczelność) z wykorzystaniem materiału Hot-Melt - zapewniające wysoką szczelność wkładu i zachowanie właściwości szyby na długie lata.
         
    Kolorystyka
Standard: biały. Kilkanaście wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg palety kolorów EUROCOLOR.
         
    Parametry
Bardzo dobry parametr Ud = 0,84 W/m2K przy szybie dwukomorowej Ug = 0,6 W/m2K dla modelu ENERGO+.
         
    Gwarancja
Drzwi białe i kolorowe: 3 lata. Dla szyby dwukomorowej ENERGO z  : 10 lat! Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.
             Unikalne właściwości
 połączenie klasycznych drzwi balkonowych z komfortem i funkcjami przejścia bez barier – optymalne rozwiązanie jako wyjście do ogrodu lub tarasu;
 duża powierzchnia szyb – zapewniająca większą ilość światła i efektywne wykorzystanie promieniowania słonecznego potrzebnego do ogrzania pomieszczenia;
 różne kierunki otwierania – dające możliwość wyboru drzwi otwieranych na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia.


Zobacz także:
Rozwiązanie stosowane przez nas w drzwiach HS, umożliwia wykonanie ogromnych konstrukcji, pozwalających na wprowadzenie do wnętrz większej ilości świata oraz uzyskanie większej przestrzeni.... dowiedz się więcej »
Polecamy:
  Drzwi wejściowe EUROCOLOR łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, co sprawia, że chętnie... dowiedz się więcej »© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.