Fasada PF152


Solidne i trwałe rozwiązania
O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Galeria

System fasadowy słupowo-ryglowy PF-152 zapewnia uzyskanie ciekawych architektonicznie kształtów i form zewnętrznych elewacji osłonowych. PF-152 to system fasadowy zaliczany do czołówki systemów słupowo-ryglowych pod względem optymalnej izolacyjności termicznej, akustycznej oraz szczelności na wodę i wiatr.

 

Pobierz kartę produktu
 

System konstrukcji słupowo-ryglowych o elastycznych możliwościach wykonania ściany osłonowej o współczynniku ciepła 1,75 W/m2K lub fasady w wersji „zimnej”, nieizolowanej termicznie.

     
 

Wysoka jakość powierzchni zewnętrznych – malowanie proszkowe farbami poliestrowymi zgodnie z wymogami znaku jakości Qualicoat.

     
 

Technologia  –15% więcej ciepła, do 2dB zredukowany hałas, do 70% niższa kondensacja wilgoci, żywotność szyby do 20 lat.

     
 

Optymalny do wykonywania ścian osłonowych, zadaszeń, świetlików, zakwalifikowany do grupy materiałowej RMG 1.0.

     
 

Możliwość konstruowania ścian prostych lub po łuku, przechodzenie kątów zewnętrznych i wewnętrznych, z rozwiązaniami z podkonstrukcją stalową i drewnianą.

     
 

Szerokość słupów i rygli wynosząca 52 mm, a maskownic zewnętrznych 51 mm.

     
 

Możliwość zastosowania różnorodnych rodzajów szyb: przezroczystych, refleksyjnych, absorpcyjnych.

     
 

Szeroka gama kolorów z palety RAL lub anodowanie w wielu kolorach.

     
  Nowość: lakierowanie na kolor drewna.Zobacz także:
Drzwi NT-78 EI są odpowiedzią na stawiane wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej zarówno w budynkach prywatnych inwestorów, jak też użyteczności publicznej. W połączeniu z... dowiedz się więcej »
Polecamy:
Visio to system zewnętrznych rolet aluminiowych, który dzięki swojej unikalnej budowie i kolorystyce zapewnia nowatorski (okrągły) wygląd z elewacją budynku Pobierz kartę produktu... dowiedz się więcej »© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.