Zrób miejsce dla prawdziwej miłości

Poznaj rolety Supertherm

Maksimum rodzinnego ciepła

Poznaj Supertherm

Twoja prywatność w najlepszych rękach. Roleta Supertherm nie tylko zapewni Ci osłonę przed niechcianym spojrzeniem, lecz także pomoże utrzymać ciepło w czterech ścianach.

Jakość aluminium

Skuteczność systemu

Maxtherm to zewnętrzna roleta podtynkowa wykonana z najlepszej jakości aluminium. Można montować ją przed oknem, lub w drzwiach, w odpowiednio przygotowanym nadprożu lub w zabudowie elewacji.

Konstrukcja, która nie zawodzi.

Pancerz doskonały na lata

Pianka poliuretanowa , która stanowi wypełnienie pancerza, pozwala na utrzymanie ciepła w domu, a także odgradza od silnego wiatru, hałasów i zbyt mocnego słońca.

Odpowiednia konstrukcja zapewnia cichą pracę pancerza, natomiast aluminiowa budowa i specjalna powłoka lakiernicza są niezaprzeczalną gwarancją trwałości oraz kolorystyki niezmiennej przez wiele lat.

Zintegrowana moskitiera

Mucha nie siada

Jeśli chcesz dodatkowo chronić się przed insektami, nie rezygnując z otwartych okien w lecie, polecamy możliwość zamontowania integrowanej moskitiery. Siatka wyposażona jest w hamulec spowalniający rolowanie, dzięki czemu nie zwija się gwałtowanie.

Prosta konserwacja

Skrzynka o wysokości 137, 165, 180 i 205 mm z klapą rewizyjną w formie skośnej do celów serwisowych. Można wykonać konstrukcję pod zabudowę, dzięki czemu całość będzie spójna z elewacją.

Montaż, który grzeje

Zewnętrzna zabudowa rolety pozwala na wyeliminowanie tzw. mostków termicznych, które są odpowiedzialne za utratę ciepła w pomieszczeniach. Pewna i stabilna konstrukcja pomaga zachować maksimum ciepła i energii.

Design

Piękno, które się nie starzeje

Roleta Maxtherm to produkt pełen korzyści!

  • Stabilna budowa aluminiowej skrzynki ze specjalnie dobranym lakierowaniem.
  • Wysoka odporność na korozję

Idealny wygląd Twoich rolet przez lata.

 

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.


Dawid Bleichert
tel. +48 669 111 800
dawid.b@libertaokna.pl

Paweł Turkiewicz
tel. +48 601 909 235
pawel.turkiewicz@libertaokna.pl

Radosław Czerwik
tel. +48 695 211 122
radoslaw.czerwik@libertaokna.pl

Nasze realizacje

Nasi partnerzy