Bądź zawsze sobą

Poznaj Comfort

Comfort

Wygodnie jak nigdy

Rolety, które zapewnią ci ciszę i spokój, izolując dźwięki z ulicy i spojrzenia zza okna.

Rolety Comfort EUROCOLOR to system rolet nadstawnych PVC do zespolenia z oknem. Wiele lat bezpieczeństwa i pewności dzięki wzmocnionej konstrukcji, zabezpieczającej skrzynkę roletową.

Idealna konstrukcja

Dom pełen ciszy

Pancerz z wypełnieniem gwarantuje oszczędność energii. Ponadto chroni przed uciążliwym wiatrem, hałasem oraz nadmiernym ciepłem podczas upalnych dni.

Odpowiednia konstrukcja zapewnia cichą pracę pancerza, natomiast aluminiowa budowa i specjalna powłoka lakiernicza gwarantują trwałość
oraz kolorystykę niezmienną przez wiele lat.

Roleta, która działa, nawet kiedy Ciebie nie ma w domu.

Roleta opuści się lub podniesie automatycznie o ustalonej, konkretnej godzinie, nawet jeśli Ty o niej zapomnisz lub będziesz poza domem. Aby maksymalnie dopasować się do Państwa potrzeb proponujemy kilka możliwości automatyzacji rolet:

  • ręczne
  • elektryczne przewodowe: silnik z tradycyjnym wyłącznikiem lub z indywidualnym programatorem czasowym
  • radiowe: silnik ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym

Zintegrowana moskitiera

Mucha nie siada.

Jeśli chcesz dodatkowo chronić się przed insektami, nie rezygnując z otwartych okien w lecie, polecamy możliwość zamontowania integrowanej moskitiery (skrzynka 205 mm). Siatka wyposażona jest w hamulec spowalniający rolowanie, dzięki czemu nie zwija się gwałtowanie.

Prosta konserwacja.

Skrzynka o wysokości 165 mm lub 205 mm z klapą rewizyjną do celów serwisowych pozwala na łatwy dostęp do urządzenia przy jednoczesnej możliwości zabudowy w taki sposób, aby wpasowała się w elewację budynku. Odpowiednia sztywność rolet wspomaga trwałość konstrukcji, dzięki czemu przez długie lata będzie ona chroniła przed nadmiernym słońcem i hałasem.

Szereg możliwości

Dla perfekcyjnego montażu

Rolety Comfort możesz zamocować na kotwach montażowych, co dodatkowo zabezpieczy konstrukcję i wzmocni wytrzymałość rolet.

Bardzo dobry parametr Uf (do 0,69 W/m2K) pozwala Ci cieszyć się ciepłem czterech ścian.

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Nasze realizacje

Nasi partnerzy