Drzwi WIKĘD

Poznaj drzwi wejściowe

Kolekcja GLASS DESIGN

Miłośnikom nowoczesnego designu proponujemy kolekcję GLASS DESIGN, która charakteryzuje się przeszkleniem od strony zewnętrznej. W połączeniu ze zlicowanymi ze skrzydłem ramkami uzyskasz wyrafinowany i niepowtarzalny efekt.

Dzięki nowej technologii tłoczenia szyba zamocowana jest bez konieczności zastosowania ramki przyszybowej od zewnątrz, co znacząco wpływa na estetykę drzwi. Przeszklenie typu Black Lustro Weneckie o mocnym poziomie odbicia pozwala na wysoki komfort i zapewnia wyjątkowy efekt wizualny.

Drzwi z kolekcji Future Glass Design występują również w opcji kolorystycznej Bikolor, a także podlegają skróceniu do 10 cm.

KOLEKCJA FUTURE INOX

Aluminiowe drzwi z kolekcji FUTURE INOX zaprojektowane zostały w futurystycznym, inspirowanym przyszłością stylu. Innowacyjny wygląd zapewnia delikatna, ozdobna ramka zlicowna ze skrzydłem, a także możliwość połączenia dwóch, oddzielonych od siebie kolorów.

Zarówno płaszcz, jak i elemety ozdobne drzwi z kolekcji FUTURE INOX powstały z wysokiej jakości aluminium. Drzwi cechują się więc wysoką trwałością i są doskonale zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Precyzyjnie wykonane ramki ozdobne znakomicie komponują się z wybranym wzorem.

Zastosowana najnowsza technologia pozwoliła uzyskać efekt idealnie spójnej konstrukcji – przeszklenia oraz ramki łączą się z płaszczem skrzydła, co tylko podkreśla zmodernizowany wygląd drzwi.

Drzwi FUTURE INOX (FI01, FI02, FI03) podlegają skróceniu i dostępne są w opcji kolorystycznej Mix Bikolor. Pozostałe wzory z przeszkleniem podlegają skrótom a zasadach zamówień kontraktowych.

KOLEKCJA KLASYCZNA

Chcesz złożyć zamówienie?
A może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Chętnie udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Nasi partnerzy