Roleta Comfort


Innowacyjny system rolet zewnętrznych
O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Galeria

Comfort to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby zmniejszyć swoje rachunki. Ciepło tracone jest głównie przez drzwi oraz okna. Rolety zewnętrzne pozwalają zatrzymać je w budynku. Mniejsze straty ciepła to spore oszczędności. Rolety Comfort zapewniają również ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem.
 

Pobierz kartę produktu 

 

    

System
System rolet nadstawnych PVC do zespolenia z oknem – utrudniający włamanie i zapewniający ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem, zarówno dla budownictwa istniejącego, jak i nowo powstającego.

         
    Skrzynka
Skrzynka o wysokości 165 mm lub 205 mm z klapą rewizyjną do celów serwisowych – zapewniająca nowatorski i spójny wygląd z elewacją budynku, dzięki możliwości zabudowy oraz gwarantująca komfort użytkowania na długie lata.
         
    Pancerz
Pancerz z wypełnieniem pianką poliuretanową tworzący pomiędzy roletą a oknem tzw. poduszkę powietrzną, zapewnia dodatkową energooszczędność a także ochronę przed wiatrem, uciążliwym hałasem i ciepłem w słoneczne dni (efekt podwójnej ściany). Odpowiednia konstrukcja pancerza zapewnia jego komfortową i cichą pracę podczas zwijania / rozwijania, a aluminiowa budowa i specjalna powłoka lakiernicza gwarantuje jego trwałość i niezmienność kolorów na wiele lat.
         
    Moskitiera
Możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery (skrzynka 205 mm) z hamulcem spowalniającym zwijanie, zabezpieczającym przed gwałtownym zwinięciem siatki – zapewnienie skutecznej ochrony przed owadami przy otwartym oknie. 
         
    Sterowanie
Komfortowa obsługa, dzięki różnym systemom napędów:
 ręczny: pasek lub korba;
 elektryczny przewodowy: silnik z tradycyjnym wyłącznikiem – zapewniający łatwe podnoszenie i opuszczanie nawet ciężkich rolet;
 elektryczny przewodowy: silnik z indywidualnym programatorem czasowym – zapewniający automatyczne podnoszenie lub opuszczanie się rolet o określonej godzinie lub podczas nieobecności w domu;
 radiowy: silnik ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym o unikalnej częstotliwości 868 mhz – umożliwiający komfortową i dziecinnie prostą obsługę za pomocą pilota, jak i automatyczne podnoszenie lub opuszczanie się rolet o określonej godzinie.
         
    Rodzaj zabudowy
Budowa i specyfikacja skrzynki umożliwia częściową zabudowę od zewnątrz lub wewnątrz jak i pełną zabudowę, pozwalając na adaptację rolety do indywidualnych potrzeb.
         
    Parametr
Rewelacyjny parametr Uf = 0,69 W/m2K.
         
    Gwarancja
Rolety białe i kolorowe: 3 lata. Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.
         
    Kolorystyka
Standard: biały. Wersje kolorystyczne: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg. palety kolorów EUROCOLOR. Pancerz rolet lakierowany na wiele kolorów RAL.
         
    Unikalne właściwości
 wysoka sztywność profili – skutecznie zapobiega uginaniu się skrzynki roletowej i zapewnia komfortowe funkcjonowanie przez wiele lat;
 klapa rewizyjna z wygodnym uchwytem – zapewniająca wygodny dostęp do wnętrza skrzynki w przypadku konserwacji;
 możliwość zamocowania kotw montażowych – zapewniających pewny i stabilny montaż rolety i okna.
 system umożliwiający zastosowanie podziału moskitiery – zapewniający indywidualne opuszczanie i podnoszenie moskitiery w każdej z kwater okna.


Pancerz


biały

cremweiss

kremowy

szary

lichtgrau

naturell


jasny-beż

zieleń

antracytowo-szary

dunkelbraun

teak

złoty-dąb


orzech

mahoń

jamaica braun


Skrzynka


biały

antracyt-fakturowany

złoty-dąb

orzech włoski

dąb-bagienny

mahońZobacz także:
Zastosowanie w roletach Maxtherm najwyższej jakości komponentów pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami rolet zewnętrznych. Rolety Maxtherm zapewniają niepowtarzalny komfort użytkowy,... dowiedz się więcej »
Polecamy:
Okno Energetic to pierwsze na rynku okno o takiej budowie i tak umiejętnie połączonych elementach, by oferowało jak najlepsze parametry i było najbardziej korzystną inwestycją w relacji... dowiedz się więcej »


© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.