Okno Ineo


O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Galeria

 

Ineo

Zacznijmy od nowa

 

Pamiętasz Wasze pierwsze spotkanie? Pierwszy pocałunek? Pierwsze kroki dziecka? To, co zdarza się po raz pierwszy – ma dla nas wyjątkową wartość. Pamiętaj o tym wybierając okno Ineo z profilami klasy A. To od nich się zaczyna. Już na starcie zapewnij sobie to, co najlepsze.                                     

 


 

  Profile klasy A
Najlepsze na rynku

Postaw na rewelacyjne warunki termiczne w zdecydowanie niższej cenie. Okno Ineo zawiera najlepsze dostępne profile klasy A (DIN EN 12608). Ich ścianki zewnętrzne posiadają grubości nawet do 3 mm, co przesądza o niebywałej stabilności i wytrzymałości konstrukcji (większej aż o 15-20% w stosunku do profili klasy B). Optymalna szerokość systemu daje w efekcie doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa.

Szerokość: 76 mm
Ilość komór: 5
Uw: 0,76 W/m2K

Niezawodne okucie


Oddychaj świeżością

Funkcja zima-lato lub mikrowentylacja gwarantuje dopływ świeżego powietrza dopasowany do każdej pory roku.
Maksymalny komfort

Opatentowana rolka obrotowa KoPiBo zapewnia komfortowe i łatwe otwieranie okna.
Wygoda przede wszystkim

Opatentowany podnośnik powoduje płynne i lekkie podnoszenie okna podczas zamykania.
Potrójnie genialne
Veka, Siegenia i SuperSpacer®

EUROCOLOR jako jedyny producent na rynku oferuje genialne połączenie trzech wyjątkowych elementów: profili VEKA, okuć Siegenia oraz szyb wyposażonych w unikatową technologię SuperSpacer®, która zapewnia 15% więcej ciepła, hałas zmniejszony o 2dB i redukcję wilgoci nawet do 70%.
Certyfikat prestiżowego instytutu
IFT ROSENHEIM

Okna z profili Veka spełniają najsurowsze wymagania znaku jakości RAL. Dlatego pozytywnie przechodzą badania prestiżowego niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej IFT Rosenheim.
Design
wygląd ma znaczenie

Klamka Hoppe to dodatek z charakterem. Wzbogać swoje piękne okno o klamkę pełną stylu. Jeśli pragniesz podwójnego bezpieczeństwa wybierz klamkę Hoppe z kluczem.

W wyborze odpowiednich możesz liczyć na pełne wsparcie naszego eksperta. Wkrocz do świata dodatków EUROCOLOR.
 Podstawowe parametry techniczne*
Ocena 8
Kategoria okna Premium+
Rodzaj materiału PVC marki VEKA
Szerokość / Ilość komór 76 mm / 5
Ilość uszczelek 3 (wersja MD) / 2 (wersja AD)
Kolor uszczelek - szary dla okien białych
- czarny dla okien brązowych lub antracytowych
- karmelowy dla okien drewnopodobnych (Winchester, Złoty Dąb)
Rodzaj skrzydła proste Sx
Okucie - rolka KoPiBo
- blokada klamki
- funkcja zima-lato lub mikrowentylacja
- podnośnik skrzydła
- zaczepy antywyważeniowe
Szyba (W/m2K) 0,5 (technologia SuperSpacer®)
Parametr Uw (W/m2K) 0,76
Okres gwarancji 5 lat na okna białe i kolorowe
Rodzina produktów - okna
- drzwi przesuwne PSK
Zastosowanie nowoczesne domy niskoenergetyczne

 


KształtRealizacje
© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.