Okno Vigo


Efektywność ponad wszystko
O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Galeria

 

Vigo

Technologia bez hamulców 

 

Otwórz oczy. Przed Tobą nowa droga. Kolejne wyzwania i wielkie emocje. Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą – podaruj sobie najlepszy możliwy start. Pomoże Ci w tym okno Vigo z profilami klasy A. Dzięki niemu sprawy nabiorą tempa!                                    

 


 

  Profile klasy A
Najlepsze na rynku

Okno Vigo zawiera najlepsze dostępne profile klasy A (DIN EN 12608). Ich ścianki zewnętrzne posiadają grubości nawet do 3 mm, co przesądza o niebywałej stabilności i wytrzymałości konstrukcji (większej aż o 15-20% w stosunku do profili klasy B). Optymalna szerokość systemu daje w efekcie doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa.

Szerokość: 82 mm
Ilość komór: 7 (rama), 6 (skrzydło)
Uw: 0,73 W/m2K

Niezawodne okucie


Oddychaj świeżością

Funkcja zima-lato lub mikrowentylacja gwarantuje dopływ świeżego powietrza dopasowany do każdej pory roku.
Maksymalny komfort

Opatentowana rolka obrotowa KoPiBo zapewnia komfortowe i łatwe otwieranie okna.
Wygoda przede wszystkim

Opatentowany podnośnik powoduje płynne i lekkie podnoszenie okna podczas zamykania.
Potrójnie genialne
Veka, Siegenia i SuperSpacer®

EUROCOLOR jako jedyny producent na rynku oferuje genialne połączenie trzech wyjątkowych elementów: profili VEKA, okuć Siegenia oraz szyb wyposażonych w unikatową technologię SuperSpacer®, która zapewnia 15% więcej ciepła, hałas zmniejszony o 2dB i redukcję wilgoci nawet do 70%.
Certyfikat prestiżowego instytutu
IFT ROSENHEIM

Okna z profili Veka spełniają najsurowsze wymagania znaku jakości RAL. Dlatego pozytywnie przechodzą badania prestiżowego niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej IFT Rosenheim.
Design
wygląd ma znaczenie

Klamka Hoppe to dodatek z charakterem. Wzbogać swoje piękne okno o klamkę pełną stylu. Jeśli pragniesz podwójnego bezpieczeństwa wybierz klamkę Hoppe z kluczem.

W wyborze odpowiednich możesz liczyć na pełne wsparcie naszego eksperta. Wkrocz do świata dodatków EUROCOLOR.
 Podstawowe parametry techniczne*
Ocena 9
Kategoria okna Max Premium
Rodzaj materiału PVC marki VEKA
Szerokość / Ilość komór 82 mm / 7/6 (rama/skrzydło)
Ilość uszczelek 3 (wersja MD) / 2 (wersja AD)
Kolor uszczelek - szary dla okien białych
- czarny dla okien brązowych lub antracytowych
- karmelowy dla okien drewnopodobnych (Winchester, Złoty Dąb)
Rodzaj skrzydła proste Sx
Okucie - rolka KoPiBo
- blokada klamki
- funkcja zima-lato lub mikrowentylacja
- podnośnik skrzydła
- zaczepy antywyważeniowe
Szyba (W/m2K) 0,5 (technologia SuperSpacer®)
Parametr Uw (W/m2K) 0,73
Okres gwarancji do 7 lat na okna białe i kolorowe
Rodzina produktów - okna
- drzwi przesuwne PSK
- drzwi przesuwne HS
Zastosowanie budownictwo niskoenergetyczne i pasywne

 


KształtRealizacje


Zobacz także:
Drzwi przesuwne EUROCOLOR to brak ograniczeń związanych z niewielką ilością miejsca w pomieszczeniu, a także nieograniczony komfort i swoboda użytkowania. Stały dopływ świeżego powietrza... dowiedz się więcej »
Polecamy:
Zastosowanie w roletach Maxtherm najwyższej jakości komponentów pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami rolet zewnętrznych. Rolety Maxtherm zapewniają niepowtarzalny komfort użytkowy,... dowiedz się więcej »


© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.