Roleta Maxtherm


Innowacyjny system rolet zewnętrznych
O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Galeria

Zastosowanie w roletach Maxtherm najwyższej jakości komponentów pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami rolet zewnętrznych. Rolety Maxtherm zapewniają niepowtarzalny komfort użytkowy, energooszczędność, ochronę przed niepożądanym wzrokiem i hałasem.

Pobierz kartę produktu

 

  

 

    System
Niemiecki system marki ALUKON, roleta zewnętrzna podtynkowa z aluminium do montażu przed oknem lub drzwiami w uprzednio przygotowanym nadprożu lub na elewacji (wymagana zabudowa) – utrudniająca włamanie i zapewniająca ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem, dla budownictwa nowo powstającego.
         
    Skrzynka
Skrzynka o wysokości 138 mm i 165 mm z klapą rewizyjną w formie skośnej do celów serwisowych – możliwość zabudowy zapewnia nowatorski i spójny wygląd z elewacją budynku oraz gwarantuje komfort użytkowania na długie lata.
         
    Pancerz
Pancerz z wypełnieniem pianką poliuretanową tworzący pomiędzy roletą a oknem tzw. poduszkę powietrzną, zapewniając dodatkową energooszczędność a także ochronę przed wiatrem, uciążliwym hałasem i ciepłem w słoneczne dni (efekt podwójnej ściany). Odpowiednia konstrukcja pancerza zapewnia jego komfortową i cichą prace podczas zwijania/rozwijania, a aluminiowa budowa i specjalna powłoka lakiernicza gwarantuje jego trwałość i niezmienność kolorów na wiele lat.
         
    Moskitiera
Możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery w każdej z dostępnych skrzynek z hamulcem spowalniającym zwijanie, zabezpieczającym przed gwałtownym zwinięciem siatki – zapewnienie skutecznej ochrony przed owadami przy otwartym oknie. 
         
    Sterowanie
Komfortowa obsługa, dzięki różnym systemom napędów:
 ręczny: pasek lub korba;
 elektryczny przewodowy: silnik z tradycyjnym wyłącznikiem – zapewniający łatwe podnoszenie i opuszczanie nawet ciężkich rolet;
 elektryczny przewodowy: silnik z indywidualnym programatorem czasowym – zapewniający automatyczne podnoszenie lub opuszczanie się rolet o określonej godzinie lub podczas nieobecności w domu;
 radiowy: silnik ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym o unikalnej częstotliwości 868 Mhz – umożliwiający komfortową i dziecinnie prostą obsługę za pomocą pilota, jak i automatyczne podnoszenieblub opuszczanie się rolet o określonej godzinie.
         
    Rodzaj zabudowy
Budowa i specyfikacja skrzynki podtynkowej umożliwia jej całowitą zabudowę (poza klapą rewizyjną) w uprzednio przygotowanym nadprożu lub na elewacji (wymaga zabudowy), pozwalając na adaptację rolety do indywidualnych potrzeb.
         
    Parametr
Bardzo dobry parametr Uf = 0,69 W/m2K.
         
    Gwarancja
Rolety białe i kolorowe: 3 lata. Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.
         
    Kolorystyka
Standard: biały. Wersje kolorystyczne: lakierowane wg palety kolorów EUROCOLOR. Pancerz rolet lakierowany na wiele kolorów RAL.
         
    Unikalne właściwości
 montaż rolety od strony zewnętrznej – zapewnia brak utraty energii grzewczej oraz podwyższa ochronę przed hałasem, dzięki temu, że skrzynka położona jest poza powierzchnią okna, eliminując tym samym powstające mostki termiczne;
 specjalnie dobrane i lakierowane aluminium wykorzystane do budowy skrzynki roletowej – zapewniające wysoką stabilność konstrukcji, nawet przy dużej szerokości rolety oraz charakteryzujące się dużą odpornością na korozję i wpływ czynników atmosferycznych, zapewniając niezmienny wygląd przez lata.


Pancerz


biały

cremweiss

kremowy

lichtgau

szary

naturell


jasny beż

zieleń muchu

dunkelbaun

antracytowo-szary

jamaica braun

złoty dąb


teak

orzech

machoń


Skrzynka


RAL 9010 biały

RAL 1015 hellelfenbien

RAL 9006 białe aluminium

RAL 7035 świetlisto-szary

RAL 7001 silbergrau

RAL 7004 szary


RAL 7037 staubgrau

RAL 9007 szare aluminium

RAL 7016 antracytowy

RAL 7015 schierfergrau

RAL 5014 taubenblau

RAL 5010 enzianblau


RAL 5013 kobaltblau

RAL 5002 ultramarinablau

RAL 5011 stahlblau

RAL 3003 rubinrot

RAL 3004 purpurrot

RAL 3005 weinrot


RAL 8017 brąz

RAL 6005 zieleń mchu

RAL 6009 tannengrun

RAL 8001 brąz jasny

BRĄZ SF brąz standard

RAL 8003 brąz gliniastyZobacz także:
Visio to system zewnętrznych rolet aluminiowych, który dzięki swojej unikalnej budowie i kolorystyce zapewnia nowatorski (okrągły) wygląd z elewacją budynku Pobierz kartę produktu... dowiedz się więcej »
Polecamy:
Okno ENERGO+ powstało z niezwykle stabilnego i energooszczędnego profilu Geneo® na bazie tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO®, będącego wynikiem ponad 50-letnich doświadczeń i kompetencji w... dowiedz się więcej »


© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.