Okno Aurora


Nowy design w klasie A
O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Galeria

Najnowsza generacja ciepłych okien AURORA oparta na specjalnym systemie 6-cio komorowych profili PVC o szerokosci 82 mm w połączeniu z niezawodnym uszczelnieniem oraz zastosowaniem szyb 2-komorowych, to doskonały produkt o nowym designie (Nowość 2015), a jednocześnie innowacyjna technologia oraz bardzo dobre parametry ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa niskoenergetycznego.

 

Zaokrąglone skrzydło i rama oraz harmonijnie dobrane listwy przyszybowe sprostają wymaganiom klasycznego budownictwa. Ścianki prolu o grubosci 3 mm wykonane z wysokogatunkowego PVC zaliczają profil do klasy A.


Pobierz kartę produktu

    Profil
Niemiecki system bluEvolution 82 (najnowszy produkt grupy Salamander Industrie Produkte) , 6-komorowy o szerokości 82 mm z 3 uszczelkami (MD) – zapewniający podwyższoną energooszczędność, idealny dla budownictwa niskoenergetycznego, pretendujący do rozwiązań w budynkach samowystarczalnych. Profil w klasie A.
         
    Okucie
Niemieckie okucie Roto NTz funkcyjnym standardem wyposażenia:
mikrowentylacja lub stopniowany uchył – zapewniające swobodę wietrzenia,
blokada klamki – gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania poprzez ochronę przed błędną zmianą położenia klamki.
punkty antywyważeniowe – chroniące newralgiczne miejsca okna przed próbą włamania.
         
    Klamka
klamka z funkcją Secustik – dodatkowa ochrona przed próbą wyważenia okna.

         
   
Uszczelka
Wykonana z żywotnego na lata tworzywa kauczukowo-silikonowego z wysoką odpornością na promieniowanie UV, w harmonijnym kolorze szarym dla okien białych. System z 3 uszczelkami.
         
   
Ramka
Opatentowana ramka ze specjalnego tworzywa polimerowego – zapewniająca o 15% więcej ciepła, do 2dB redukująca dodatkowo hałas, do 70% zmniejszająca kondensację wilgoci, do 20 lat podwyższająca żywotność szyby.
         
    Szyba
Dwukomorowy pakiet szybowy z ramką wykonany w najnowszej technologii zespalania (bez przycinania ramki w narożach szyby powodującej nieszczelność) z wykorzystaniem materiału Hot-Melt - zapewniający wysoką szczelność wkładu i zachowanie właściwości szyby na długie lata.
         
    Kolorystyka
Standard: biały. Kilka wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg palety kolorów EUROCOLOR.
         
    Parametry
Doskonały parametr Uw = 0,73 W/m2K przy szybie dwukomorowej Ug = 0,5 W/m2K.
         
    Gwarancja
Okna białe: 10 lat, okna kolorowe: 5 lat. Dla szyby dwukomorowej ENERGO z : do 10 lat! Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.

         
 

  Unikalne właściwości

ścianki profilu o grubosci 3 mm wykonane z wysokogatunkowego PVC zaliczają profil do klasy A;
specjalna konstrukcja profili z powiekszonymi komorami zewnętrznymi, skutecznie poprawia wentylacje i chłodzenie okna zmniejszając naprężenia termiczne powstające przy zbyt wysokich / niskich temperaturach a tym samym poprawiając statykę całego okna;

głębokie osadzenie szyby oraz specjalnie zaprojektowana uszczelka pod nią, ogranicza straty ciepła i poprawia współczynnik przenikania ciepła całego okna;
specjalna wysokość ramy (73 mm) i skrzydła (58 mm), gwarantujące osiągnięcie lepszych parametrów termoizolacyjnych, dzięki zwiększonej powierzchni szyby;
pakiety szybowe grubości nawet do 52 mm, w połączeniu z bardzo korzystnymi parametrami profilu zapewniają wysoką redukcję kosztów ogrzewania lub zmniejszenia poziomu hałasu;
nachylona pod kątem powierzchnia ramy i specjalnie zaprojektowane szerokie komory, ułatwiają naturalny odpływ wody;
3 uszczelki (system MD) zapewniające lepsze parametry termiczne, akustyczne. Wielokomorowa środkowa uszczelka tworzy tzw. suchą komorę, korzystną dla dodatkowej ochrony okucia przed wodą;
kształt skrzydła SRx: nowa zaorkąglona forma.


KształtRealizacje


Zobacz także:
Najnowsza generacja okien Evo to optymalne innowacyjnej technologii, najlepszych parametrów cieplnych i użytkowych oraz atrakcyjnej ceny. Dzięki wszystkim swoim unikalnym cechom okna Evo... dowiedz się więcej »
Polecamy:
  Drzwi wejściowe EUROCOLOR łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, co sprawia, że chętnie... dowiedz się więcej »


© 2006-2017 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.