Super Spacer


 

 to ramka z pianki polimerowej zawierająca sito molekularne – pełniąca rolę ramki dystansowej łączącej tafle szkła w szybach zespolonych. W swojej strukturze nie zawiera ona metalu, dzięki czemu należy do najbardziej efektywnych termicznie systemów ramek dystansowych. Konstrukcja ramki oparta jest na elastycznym materiale, który posiada zdolność dostosowania się do naturalnego procesu powstawania odkształceń spowodowanych zmianami temperatury, działaniem wiatru i zmianami ciśnienia powietrza. Tworzywo to rozszerza się i kurczy, ale – po ustaniu obciążenia – zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Nie powstają przy tym pęknięcia i odspojenia, które mogłyby prowadzić do wystąpienia nieszczelności.

Wyniki badań Kanadyjskiego Instytutu Zdrowa dowodzą, że dzięki zastosowaniu ramki  wilgotność przy oknach ze szkła izolacyjnego jest niższa, a ryzyko osiadania i rozwoju bakterii jest mniejsze nawet o 60 %.  odznacza się także dużą szczelnością na przenikanie gazów, dzięki czemu nie zmniejsza się stężenie gazów szlachetnych (argon, kryptonu) wypełniających przestrzeń w szybie zespolonej, co sprawia, że izolacyjność cieplna nie ulega zmniejszeniu.

Ramka  odznacza się wyższym oporem cieplnym niż ramki dystansowe aluminiowe, powodując zmniejszenie współczynnika U dla szyby zespolonej o 5%. Prowadzi to do oszczędności kosztów energii i redukuje kondensację, oblodzenie oraz zmniejsza możliwość wystąpienia pleśni. Ramki  zatrzymują o 15% więcej ciepła oraz zmniejszają do 70% kondensację wilgoci i do 20 lat podwyższają żywotność szyby. Umożliwiają one także redukcję hałasu do 2 dB, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w pobliżu lotnisk, ruchliwych szlaków komunikacyjnych czy linii kolejowych.
© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.