Szyby i szprosy


 

W oknach i drzwiach EUROCOLOR można stosować wiele rodzajów szkieł spełniających różnorodne funkcje: od szyb chroniących przed utratą ciepła i nadmiernym nasłonecznieniem, po szyby zapewniające ochronę przed uciążliwym hałasem czy włamaniem. 

 

Ramka 

 W oferowanych przez EUROCOLOR pakietach szybowych stosowana jest opatentowana ramka  ze specjalnego tworzywa polimerowego, niezawierającego metalu, która:

 

 obniża współczynnik termoizolacji całego okna o 0,2 W/m2K, zapewniając o 15% więcej ciepła;

 

 do 2 dB dodatkowo redukuje hałas;

 

 do 70% zmniejsza kondensację wilgoci dzięki podwyższeniu temperatury na powierzchni szyby nawet o 9°C, a tym samym eliminuje powstawanie pleśni i grzybów, szkodliwych dla naszego układu oddechowego;

 

 do 20 lat podwyższa żywotność szyby, dzięki większej elastyczności zespolenia ramki z szybą, minimalizując jej pęknięcie.


Ramka  dostępna jest w standardzie, bez żadnych dodatkowych dopłat! To unikalne rozwiązanie w branży okienno-drzwiowej.

 

Szyby funkcyjne 

W oknach i drzwiach EUROCOLOR można stosować wiele rodzajów szkieł spełniających różnorodne funkcje: od chroniących przed utratą ciepła i nadmiernym nasłonecznieniem po stanowiące ochronę przed uciążliwym hałasem i włamaniem.


 szyby energooszczędne – dwukomorowe pakiety szybowe z innowacyjną ramką  o bardzo dobrej termoizolacyjności (Ug = 0,8/0,7/0,6/0,5 W/m2K), które w połączeniu z korzystnymi parametrami profili zapewniają wysoką redukcję kosztów ogrzewania i izolację termiczną


 szyby przeciwsłoneczne – stosowane, aby zredukować niepożądane nagrzewanie się pomieszczeń poprzez absorpcję (tzw. antisol) i poprawić wygląd oraz estetykę budynków, uzyskując obok absorpcji efekt odbicia (tzw. stopsol), stosowany głównie w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Szyby dostępne w kolorach: brąz, szary, zielony i niebieski oraz bezbarwny (tylko stopsol)


 szyby dźwiękochłonne – pozwalają na uzyskanie optymalnych wartości izolacyjności akustycznej, zmniejszając poziom uciążliwego hałasu, obniżającego komfort życia i utrudniającego właściwą koncentrację w pracy


 szyby bezpieczne – szyby oznaczone klasą 2b2 (dawniej O2) zapewniają ochronę przed zranieniem wszędzie tam, gdzie ze względu na warunki użytkowania zachodzi niebezpieczeństwo stłuczenia szyby, a ludzie znajdują się w zasięgu odprysku odłamków szkła (szpitale, szkoły, żłobki, witryny sklepów, ale także domy jednorodzinne)


 szyby ochronne laminowane – szyby oznaczone klasami P2 i P4 posiadają zwiększoną odporność na włamanie, są stosowane w przypadku, gdy chcemy chronić dany obiekt z jednoczesnym zachowaniem niezmienionej estetyki elewacji (eliminując kraty, okiennice, rolety).

 

Szyby ornamentowe


 Spełniają wymogi klientów, którzy oczekują, aby szkło spełniało rolę elementu dekoracyjnego lub ograniczało stopień przezroczystości szyby, przepuszczając odpowiednią ilość światła. Szeroka gama szyb ornamentowych o różnych wzorach, kolorach i stopniach przezroczystości spełni oczekiwania każdego.


Szprosy

 


 

 

Są elementami okien i drzwi nawiązującymi do dawnego stylu architektury, dzięki którym wnętrza utrzymane są w szczególnej atmosferze, a fasady budynków zyskują niepowtarzalny charakter. Szprosy występują w wersji międzyszybowej lub zewnętrznej (naklejane), dostępne są w wielu szerokościach i kolorach, dopasowanych do indywidualnych wzorów okien.


© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.