Nowości produktowe w ofercie EUROCOLOR

(czwartek, 2015-04-30)


Innowacyjność, unikalność i szeroki wachlarz prduktów to nasza domena i przewaga od lat. A to wszystko po to, by produkty ze znakiem EUROCOLOR wyróżniały się: wysoką energooszczędnością, prostymi zasadami użytkowania oraz niewymagającą dużego wysiłku pielęgnacją.


Już dzisiaj wprowadzamy 3 Nowości Produktowe:

 

 1. Okno GLOBAL B

system Okien 70 z profili REHAU EURO 70 mm 5K z uszczelkami termozgrzewalnymi (szare w oknach białych, czarne w oknach kolorowych) – unikalne rozwiązanie na rynku w sieci sprzedaży okien z profili marki REHAU.
 

[czy wiesz że ...] uszczelki termozgrzewalne to:ŒŒŒŒŒŒŒtermoplastyczny elastomer stworzony, dzięki specjalnej recepturze RAU-PREN • gwarancja przylegania szeroką powierzchnią do profili skrzydła i ramy • Žwysoka klasa wodoszczelności E900 • bardzo dobra elastyczność i odporność na warunki atmosferyczne przez cały okres użytkowania okna produkcji EUROCOLOR. 

 
2. Okno AURORA

system Okien z profili SALAMANDER 82 mm 6K MD w klasie A

profile ramy, skrzydła, słupków i listew o oryginalnym półokrągłym kształcie SRx – symbol kształtu półokrągłego.

                
 
3. Rolety SuperTherm

 

system Rolet podtynkowych ALU z profili ALUPROF (wersja SP-E) z pancerzem PA 39 z wysokogatunkowej blachy o 2‑warstwowej powłoce lakierniczej, z opcją siatki antyMoskito oraz sterowaniem elektrycznym.

 

Szczegółowe informacje na temat nowych produktów znajdziecie Państwo w naszym salonie sprzedaży.© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.