Wiosna pełna nowości

(poniedziałek, 2014-05-05)

Wraz z nadejściem wiosny przygotowaliśmy dla naszych Klientów szereg innowacyjnych rozwiązań i nowości produktowych, które nie tylko wpływają na energooszczędność Państwa wymarzonego domu czy mieszkania, a także pozwolą cieszyć się wysokim komfortem obsługi, funkcjonalnością i spokojem na długie lata.


 


 

WYGODNE WYJŚCIE NA TARAS, DZIĘKI NOWYM ROZWIAZANIOMPodążając za najnowszymi trendami w budownictwie, stawiającymi wysokie wymaganie odnośnie komfortu obsługi, funkcjonalności i bezpieczeństwa, EUROCOLOR wprowadził do swojej oferty nowe okucie odstawno-przesuwne Roto Patio PS do zastosowania w drzwiach przesuwnych PSK.ROZWIĄZANIE KTÓRE ZMIENIA OBLICZE TRADYCYJNYCH DRZWI PSK
wydajna wentylacja pomieszczenia - rozszczelnienie skrzydła po całym jego obwodzie zamiast uchyłu;
komfortowa obsługa - standardowe położenie klamki w pozycji zamkniętej i mikrowentylacji (tak samo jak oknach rozwierno-uchylnych);
brak potrzeby dociskania skrzydła - jak przy tradycyjnych PSK;
minimalne ryzyko przytrzaśnięcia - wykorzystanie zintegrowanego amortyzatora;
cicha i lekka praca - zastosowanie specjalnych rolek;
duża szczelność - uszczelnieniu na całym obwodzie, dzięki okuciom obwiedniowym Roto NT.

 EVO 82 – ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ W NIŻSZEJ CENIE


Seria okien EVO
82 dostępna w ofercie EUROCOLOR tylko teraz w specjalnej ofercie cenowej i w dwóch wariantach: AD (bez uszczelki środkowej w ramie) i MD (z uszczelką środkową).


PROMOCJA TRWA DO 30.06.2014

RODZINA EVO 82 POWIĘKSZONA O DRZWI WEJŚCIOWE


Drzwi są wizytówką każdego domu, dają jednocześnie mieszkańcomgwarancję bezpieczeństwa. Oferta drzwi wejściowych EUROCOLOR, które łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, została poszerzona o nowy model – drzwi EVO 82 AD (wersja bez uszczelki środkowej).

 

Drzwi EVO 82 są propozycją dla osób poszukujących produktów w bardzo atrakcyjnej cenie z zachowaniem komfortu obsługi i energooszczędności.

 

DRZWI EVO 82 AD

atrakcyjna cena;

wysoka energooszczędność i komfort obsługi;

6-cio komorowa budowa profili o szerokości 82 mm;

wszystkie zalety i atuty systemu okiennego EVO 82.

 


 

TECHNOLOGIE ALU I OKUCIA ROTO NT RAZEM


Coraz szersze wykorzystywanie nowoczesnych systemów aluminiowych w budownictwie jednorodzinnym, skłoniło EUROCOLOR do rozbudowy swojej oferty ALU o okucia „obwiedniowe” ROTO NT wykorzystywane do tej pory w technologiach PVC.


OKUCIA ROTO NT W TECHNOLOGIACH ALU

markowa niemiecka technologia;

pełna kompatybilność z systemami PVC EUROCOLOR;

dostępność rozwiązań osiągalnych do tej pory jedynie w systemach PVC: okucie SENSO do pokoju dziecka, stopniowany uchył itp.;

modele klamek takie same jak w okuciach PVC.

© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.