Drzwi wejściowe


Bezpieczna i elegancka wizytówka domu
O produkcie
Specyfikacja
Gwarancja
Kolorystyka
Panele drzwiowe
Galeria

 

Drzwi wejściowe EUROCOLOR łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, co sprawia, że chętnie wybierane są przez najbardziej wymagających klientów, ceniących niepowtarzalny wygląd, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Rozwiązania, z których korzystamy przy produkcji drzwi wejściowych, idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku budownictwa klasycznego, jak i budownictwa energooszczędnego.

 

Potrzeby oraz możliwości finansowe klientów są różne, dlatego w naszej ofercie znalazły się modele drzwi na każdą kieszeń:

 

 klasa BRONZE: Drzwi PVC dedykowane osobom szukającym produktów w niskiej cenie z zachowaniem optymalnego standardu wyposażenia.

 

 klasa SILVER: Modele drzwi do domu klasycznego, ale też do nowoczesnych budynków, dla klientów ceniących oszczędność energii połączoną z komfortem i spokojem na długie lata w przystępnej cenie.

 

 klasa GOLD: Zaprojektowane i wykonane z tworzywa PVC oraz markowych komponentów, spełniające wymogi budownictwa niskoenergetycznego, pretendujące do rozwiązań w budynkach pasywnych.

 

 klasa GOLD Plus: Drzwi przyszłości z ultranowoczesnego tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO® (następca PVC), zapewnijące najwyższą energooszczędność, trwałość i stabilność nieosiągalną w przypadku tradycyjnych drzwi PVC.

 

Pobierz kartę produktu

 

 
              

    Profil
Niemiecki system marki Rehau lub Schüco, bogaty wybór 5 i 6-komorowych systemów o szerokości do 86 mm – zapewniające podwyższoną energooszczędność, komfort i spokój na długie lata, idealne dla klasycznego jak i energooszczędnego budownictwa jedno- i wielorodzinnego
         
   

Zamek
Niemieckie okucie KFV, G-U lub Roto z funkcyjnym standardem wyposażenia:
 zamek główny ze szczelnie zamkniętą obudową – uniemożliwiający ciałom obcym dostanie się do mechanizmu zamka, zapewniając tym samym niezawodną pracę i komfort obsługi drzwi;
 zasuwnice w wielu różnorodnych wariantach ryglowania, m.in.:
    z dwoma hakami ryglującymi sie automatycznie oraz trzema zapadkami typu Softlock i jedną w kladką patentową - zapewniająca ryglowanie się drzwi już po ich domknięciu oraz utrudniająca wlamanie iwyważenie drzwi, zastosowanie niewymagających konserwacji sprężynujących zakladek typu Softlock, gwarantuje ciche i komfortowe zamykanie drzwi, a także stały docisk do ramy, chroniąc drzwi przed skutkami promieniowania słonecznego oraz zapewniając doskonalą izolację cieplną i akustyczną,
    z trzema językami ryglującymi się automatycznie i jedną wkładką patentową - chroniąc newralgiczne miejsca drzwi przed próbą włamania, wystarczy tylko domknąć drzwi aby zaryglowały się automatycznie w trzech miejscach, dodatkowo zapewnia stały docisk skrzydła do ramy chroniąc ją przed wygięciem,
   z dwoma hakami zamykającymi i dwoma wkładkami patentowymi – zapewniając podwyższoną ochronę,
 wysokiej jakości powłoka antykorozyjna – zapewniająca trwałość i nieskazitelny wygląd drzwi, srebrny kolor okucia idealnie komponuje się z każdą wersją kolorystyczną drzwi.

         
    Zawias
Specjalnie zaprojektowane zawiasy wykonane z niemiecką precyzją o szczegóły – odznaczające się bardzo wysoką nośnością i dużą możliwością regulacji, zapewniając najwyższy komfort i łatwość obsługi. Nierdzewne, odporne na ścieranie bolce łożyskowe gwarantują prawidłowe funkcjonowanie drzwi na wiele lat.
         
    Klamka, gałka, pochwyt
Eleganckie zestawy idealnie dopasowanych klamek, gałek i pochwytów – zapewniające wygląd i sposób otwierania/zamykania drzwi dopasowanych do gustów i potrzeb każdego z użytkowników.
         
    Próg
Próg aluminiowy (niski, wysoki) z przekładką termiczną – eliminujący zjawisko mostka termicznego, chroniący przed zbędną utratą ciepła i zapewniający łagodne przejście na zewnątrz (próg niski).
         
    Wzornictwo i dowolny wymiar
Niepowtarzany wygląd zapewniają wypełnienia drzwiowe i panele nakładowe z kolekcji wypełnień Rofex/Rodenberg (bogaty wybór ponad 400 modeli) lub własnych kompozycji EUROCOLOR – zapewniających wysoką oszczędność energetyczną, bezpieczeństwo oraz prestiżowy wygląd.
         
    Ramka
W pakietach szybowych stosowana jest opatentowana ramka  ze specjalnego tworzywa polimerowego – zapewniająca o 15% więcej ciepła, do 2dB redukująca dodatkowo hałas, do 70% zmniejszająca kondensację wilgoci, do 20 lat podwyższająca żywotność szyby.
         
    Kolorystyka
Standard: biały. Kilkanaście wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg palety kolorów EUROCOLOR.
         
    Parametry
Doskonały parametr Ud nawet poniżej 0,8 W/m2K w zależności od zastosowanej klasy profili jak i wypełnień lub pakietów szybowych.
         
    Gwarancja
Drzwi białe i kolorowe: 3 lata. Dla wypełnień drzwiowych Rodenberg do 10 lat gwarancji. Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.
         
    Unikalne właściwości
Drzwi również z włókna szklanego na bazie tworzywa RAU-FIPRO®:
 posiadają estetykę drewna, zalety użytkowe i odporność tworzywa oraz wytrzymałość stali:
 wzmocnienia stalowe o zwiększonych gabarytach i bardzo dobrych właściwościach statycznych oraz zgrzewalne łączniki naroży – gwarantujące wysoką stabilność i trwałość całej konstrukcji;
 dowolna stylistyka kształtu, wymiarów i koloru – produkcja drzwi na każdy wymiar (jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z naświetlami górnymi, bocznymi), kolorystyka zgodna z kolorami okien dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta

Wypełnienia drzwiowe produkcji EUROCOLOR (nakladkowe jednostronne)


Slim

Conturo

Estetik

Elegant

Trio

Quadro

Tinto

Cinemo

Centro


Ineo

Vido

Lumeo

Linea

Marina

Verso

Primo

Tribal

Wypełnienia drzwiowe produkcji EUROCOLOR (tradycyjne)


Ideco

Conturo

Quadro

Cinemo

Concept

Elegant

Estetik

Ineo

Linea


Lumeo

Modo

Primo

Verso

Vido

20 najczęściej sprzedawanych paneli w Europie


8177

8777

8504

8202-2

8704

8114

8420-1

8703

8112


5705

8873

8335

8856

8776

8547-1

186

8286

8023


8868

8782-30


Zobacz także:
Drzwi tarasowe EUROCOLOR łączą w sobie funkcje klasycznych drzwi balkonowych z drzwiami wejściowymi dzięki zastosowaniu profili o zwiększonej szerokości i sztywności. Zastosowane w drzwiach... dowiedz się więcej »
Polecamy:
Drzwi przesuwne EUROCOLOR to brak ograniczeń związanych z niewielką ilością miejsca w pomieszczeniu, a także nieograniczony komfort i swoboda użytkowania. Stały dopływ świeżego powietrza... dowiedz się więcej »© 2006-2019 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych Zapoznaj się z -> POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.