Praca

Okna PCV Gliwice - Producent okien Gliwice


Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

pomocnik montażysty / montażysta.

Miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy:
- ludzi energicznych, nie bojących się wyzwań
- otwartych na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

Od kandydatów oczekujemy:
- pozytywnego myślenia
- zaangażowania
- umiejętności współpracy w zespole
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na podstawie umowy o pracę
- przygotowanie do zawodu, szkolenia teoretyczne i praktyczne.

Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży budowlanej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu: biuro@libertaokna.pl lub telefon +48 695 211 122


Doradca techniczny  - pomiarowiec / serwisant / montażysta stolarki otworowej

Miejsce pracy:  Gliwice

Obowiązki:

- dokonanie pomiarów oraz przygotowanie protokołu z wykonanego obmiaru 
- serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne: okna, bramy, rolety drzwi wejściowe  
- montaż produktów z oferty firmy
- dbałość o dobre relacje z klientem w zakresie powierzonych obowiązków

 

Wymagania:
- wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
- umiejętność pracy z rysunkiem technicznym / projektem
- doświadczenie w branży na podobnym stanowisku.
- znajomość systemów oraz rozwiązań w zakresie stolarki okiennej  dostępnych na rynku
- czynne prawo jazdy kat. B
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie

- umowa o pracę

- niezbędne narzędzia pracy
- wsparcie techniczne
- szkolenia produktowo-techniczne

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: biuro@libertaokna.pl lub dostarczyć do siedziby firmy: Liberta Okna, 44-105 Gliwice, ul. Tarnogórska 248.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2014, poz. 1182 ze zm.)”

Grupa montażowa – Gliwice i okolice

Z uwagi na stały rozwój firmy, poszukujemy doświadczonej, samodzielnej grupy montażowej w zakresie montażu: okna, drzwi, rolety, bram garażowe.
Miejsce wykonywanej pracy: Gliwice i okolice 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Radosław Czerwik
tel. 695 211 122
mail. biuro@libertaokna.pl

 

 

 

© 2006-2017 LIBERTA OKNA - okna, drzwi, bramy gliwice, rolety. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Autoryzowany salon Producenta okien EUROCOLOR

LIBERTA OKNA z Gliwic to firma z wieloletnią tradycją, sprzedająca okna PCV, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne a także oczywiście wysokiej jakości bramy garażowe gliwice , wśród których absolutny prym wiodą bramy gliwice rolowane i bramy segmentowe. Nasz katalog produktów jest niezwykle bogaty, a nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na rynek trafiały najlepsze w Polsce okna aluminiowe , okna z pvc czy niezwykle popularne w ostatnich czasach okna energooszczędne. Tradycyjnie, gwarantem bezpieczeństwa są okna przeciwpożarowe oraz bramy przeciwpożarowe. Firma Liberta Okna jest autoryzowanym dystrybutorem okien i drzwi firmy Eurocolor – to uznany producent okien i drzwi Gliwice a także rolety Gliwice a także bramy segmentowe, które kupuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wyrażenia: okna PCV Gliwice, Okna Gliwice,Bramy Gliwice czy też Producent okien Gliwice z pewnością naszym oczom ukaże się strona firmy Liberta Okna - autoryzowanego salonu Producent okien Gliwice - EUROCOLOR, która ma w swojej ofercie zarówno okna PCV, okna pvc jak i okna aluminiowe, ale także okna przesuwne i wysokiej jakości okna energooszczędne . Z kolei wyszukiwanie na hasło bramy Gliwice pozwoli nam zapoznać się z bogatą gamą bram garażowych, które nasza firma od lat sprzedaje nie tylko w Gliwicach ale także w: Zabrzu, Rybniku oraz na terenie całego kraju. Nasze bramy garażowe gliwice posiadają wszystkie niezbędne atesty, podobnie jak drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest ważne, dlatego nasze bramy garażowe takie jak brama Novoferm czy brama DK-PROF są tak chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Również nasze drzwi Gliwice uznały za najlepsze na rynku, dlatego cieszą się one taką popularnością. Każdy producent okien wie, jak istotne jest połączenie wysokiej jakości produkowanych okien z ceną, która za dobrej jakości okna PCV nie może być zbyt wysoka. garaże blaszane. W Liberta okna Gliwice przez lata udało nam się wypracować połączenie tych ważnych czynników, czego efektem są solidne i atrakcyjne cenowo nie tylko okna aluminiowe i okna z PVC, ale również garażowe bramy gliwice, drzwi zewnętrzne i rolety antywłamaniowe. Liberta Okna oferuje: okna gliwice, okna pcv gliwice, okna plastikowe, pvc, okna aluminiowe, bramy gliwice, drzwi , rolety gliwice, rolety zewnętrzne w miastach Gliwice, Rybnik, Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.